68 YIL SÜRESİNCE İSTANBUL CHALLENGER TURNUVASINI KAZANANLAR

Yıl Tek Erkekler Çift Erkekler Tek Bayanlar Çift Bayanlar
2016 Malek Jaziri S. Doublia - C. Hemery    
2015 K. Khachonov A. Kuznetsov - A. Nedovyesov    
2014 A. Mannarino C. Fleming - J. Marray    
2013 M. Kukushkin J. Delgado - J. Kerr    
2012 D. Tursunov K. Beck - L. Dlouhy    
2011 D. Istomin C.Ball  - A. Begemann    
2010 A .Mannarino L.Friedl - D.Vemic    
2009 I. Marchenko F.Gill - F.Prpic    
2008 F. Gill M.Kohlmann - F.Moser    
2007 M. Zuerev J.Auckland - R.Hutchins    
2006 Alexander Peya A. Kedriouk - O. Tereshcuk    
2005 Y. Wang H. Levy - N. Okun    
2004 P. Wessels P. Wessels G.Bastil-B.Phau    
2003 R. Soderling J.Erlich-A.Ram    
2002 P. Luxa A.Kitinov-L.Zovko    
2001 N.Davydenko J.Erlich-M.Lodra    
2000 Wayne Black N.Behr-E.Erlich    
1999 V.Kutsenko G.Motomura-O.Ogarado    
1998 Thomas Zib Petr Luxa-Eyal Ran    
1997 J.P.Fleurian C.Silva-J.P.Fleurian    
1996 I.Truyol Petchey-Sapsford    
1995 M.MacLagan O.Camporese-L.Manta    
1994 M.Zaecke A.Antonistsch-A.Mronz    
1993 A.Antonitsch Fleurian-Smith    
1992 N.Holm Lemercier-Simian    
1991 O.Delaitre N.Holm-M.Holm    
1987 Stankovic D.Nevio-P.Alberto    
1986 J.Pugh Cox-Fancut    
1985 F.Segerceanu L.Alfred-T.Nissen    
1984 B.Bolleau Y.Stamatov-T.Bachev M.Lelcheva Stamatov-Bachev
1983 A.Ballaret A.Dishkov-T.Bachev K.Kovaczic Kiss-Rozsavoelgy
1982 B.Horvat P.Szaeke-J.Benyik K.Faygas Szoeke-Faygas
1981 V.Borisov V.Borisov-K.Pugaev N.Borodina Borisov-Sainikova
1980 V.Borisov B.Pampoulov-M.Pampoulov O.Zaitseva Pugaev-Zeitseva
1979 A.Metrevelli A.Metrevelli-A.Zverev D.Moskova L.Genov-D.Moskova
1978 B.Pampoulov B.Pampoulov-M.Pampoulov J.Wilson B.Pampoulov-L.Ratkova
1977 D.Savic M.Burgener-P.Schmut H.Hueblerova F.Yuriy-I.Sevçenko
1976 C.Dowdeswell C.Dowdeswell-J.Soares C.Martinez C.Martinez-Hagey
1975 C.Dowdeswell T.Koch-C.Dibley F.Bonicelli Koch-Bonicelli
1974 B.Waltz B.Waltz-C.Sylban R.Giscafre Geltinan-Mattison
1973 I.Nastase I.Nastase-Gisbert Framholtz Geltinan-Fromholtz
1972 G.Gisbert G.Gisbert-Mandarino L.Rossouw Bertnam-Rosouw
1971 I.Nastase Triac-Nastase F.Bonicelli Moore-Moore
1970 B.Hewitt Hewitt-Mandarino Anne Jones Alexander-Jones
1969 B.Hewitt J.Kukal-J.Kodes Walkden Oynanmadı / Not Played
1968 M.Cox McMillan-Maud G.Sherif Davidson-G.Sheriff
1967 Mandarino McMillan-Hewitt O'neil Mr.Mandarino-Mrs.Mandarino
1966 A.Vanzyl-Carmichael J.Ulrich-J.Lesechiv P.Walkden P.Walkden-F.McMillan
1965 R.Barnes C.Kuhnke-Buding A.Vanzyl A.Vanzyl-Carmichael
1964 R.Barnes K.Fletcher-R.Taylor Judy Tegart L.Nagler-J.Tegart
1963 Roy Emerson R.Emerson-G.Geraghty H.Hunt M.Hunt-E.Drysdale
1962 Roy Emerson R.Emerson-N.Fraser Helga Scultze Budin-M.Scultze
1961 Bob Hewitt B.Hewitt-Fred Stolle Robin Schultze J.Newcombe-D.Scuster
1960 Jan Vermaak R.Krishnan-L.Ayala Sandra Reynolds N.Pietrangeli-L.Pericoli
1959 Luis Ayala L.Ayala-B.Howe Sandra Reynolds N.Pietrangeli-L.Pericoli
1958 Luis Ayala S.Davidson-U.Schmidt Lea Pericoli M.Rose-E.Buding
1957 Luis Ayala B.Becker-W.A.Knight Margaret Hellyer M.Gallier-S.Davidson
1956 Sven Davidson G.Forbes-Jan Vermaak Edde Buding P.Wark-G.Vermaak
1955 Sven Davidson J.Drobny-L.Ayala Maud Galtier T.Vogler-Arkinstall
1954 Wladislay Skonecki Jak Arkinstall-Bob Howe Silbana Lazzarion B.Bradley-W.Skonecki
1953 Paul Remy F.Ampon-R.Deyro Inge Vogler Dorathy Knode-R.Deyro
1952 Bubge Patty B.Patty-A.Bieria Dorothy Head P.Word-L.H.Norgarb
1951 Felcissimo Ampon G.Cucelli-M.Del Bello Nancy Bolton N.Bolton-A.Iffiquar
1950 Giovanni Cucelli J.Harper-Herald Weis Dorothy Head Kay Tuckey-Irvin Dorfman
1949 Godfried Van Gramm G.Van Cramm-Jak Harper N.Ancy Bolton P.J.Curry-G.Von Cramm
1948 Fritz Weiss L.S.Stalios-G.P.Hughes Mualla Gorodetzky M.Gorodetzky-H.Red
1947 Lazare S.Stalios L.S.Stalios-G.Nikolaidis Bahtiye Musluoğlu B.Musluoğlu-K.Koen
1946 Lazare S.Stalios L.S.Stalios-Y.Argiriu Simone Mathieu S.Mathieu-A.Gentien